FIT SMOOTHIE

3 w 1 i zero nudy

Chciałabyś ćwiczyć ze mną, ale nie wiesz na jaki program się zdecydować? A może znasz moje programy i chciałabyś skorzystać z kilku jednocześnie? A może po prostu chcesz przekonać się na własnej skórze czy 15 minut dziennie jest w stanie cokolwiek zdziałać z Twoją figurą, zdrowiem, samopoczuciem czy sprawnością?

Fit Smoothie – to połączenie 3 programów treningowych: Happy SPINE, Express SHAPE i Perfect SHAPE żeby kompleksowo zadbać o figurę, zdrowie i sprawność. Nie lubisz nudzić się na treningu? Ten program to maksymalna różnorodność – aż 20 ciekawych treningów – z podskokami, bez podskoków, o dużej i małej intensywności, z różnym sprzętem oraz nastawionych na różne cele. Niech ta duża różnorodność Cię nie zmyli – zawsze mamy jeden wspólny mianownik – Twoja lepsza figura, samopoczucie i sprawność!

Kup FIT SMOOTHIE

147,00 

Dostęp na 4 tygodnie

Program składa się z:

 • 20 treningów na bazie programów Express SHAPE, Happy SPINE i Perfect SHAPE, z których każdy trwa 15 minut, ułożonych w 4 tygodniowy plan, przez który przeprowadzę Cię krok po kroku.
 • W programie Fit Smoothie koncentrujemy się na spalaniu tkanki tłuszczowej, ujędrnianiu sylwetki oraz na zwiększaniu elastyczności ciała.
 • Krótkiej sesji ćwiczeń rozciągających dołączonej do każdego treningu.
 • Osobnej rozgrzewki.

 

Potrzebny sprzęt

 • gumy mini band (żółta)
  Kup
 • gumy mini band (zielona)
  Kup
 • gumy power band (czerwona)
  Kup
 • mata do ćwiczeń
  Kup
 • slidery/szmatki
  Kup
 • dostęp do internetu
gumy mini band (żółta)
gumy mini band (zielona)
gumy power band (czerwona)
mata do ćwiczeń
slidery/szmatki
dostęp do internetu

Dla kogo jest kurs

Fit Smoothie jest programem treningowym online stworzonym dla kobiet o średnim poziomie zaawansowania, które chciałyby kompleksowo zadbać o swoje ciało i sprawność fizyczną.

Program Fit Smoothie jest doskonałym rozwiązaniem dla tych z Was, które chciałyby ćwiczyć w domu, używając prostego sprzętu, który nie jest ciężki i nie zabiera dużo miejsca, a jednocześnie umożliwia osiąganie ponadprzeciętnych efektów treningowych. Będzie też świetnym wyborem dla tych z Was, które wracają do ćwiczeń po dłuższej przerwie.

Różnorodność treningów zawartych w programie Fit Smoothie sprawi, że zadbamy o Twoją dobrą kondycję, przyspieszymy spalanie tkanki tłuszczowej, wzmocnimy i ujedrnimy osłabione mięśnie, a także – co niezwykle istotne – uelastycznimy kregosłup i zwiększymy zakres ruchu w stawach.

Nie możesz zdecydować, który mój program będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem? Teraz masz szansę spróbować każdego z nich po trochu! Energetyczny Express SHAPE, mocno ujędrniający Perfect SHAPE, a także uelastyczniający ciało Happy SPINE to fit-koktajl, w którym z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

Czy program Fit Smoothie nadaje się dla osób początkujących?

Program został przygotowany dla osób średniozaawansowanych. Oznacza to, że nie powinny być Ci obce takie ćwiczenia jak wypady (lunges), przysiady (squat) czy podpory (plank). Żeby w pełni skorzystać z programu powinnaś znać technikę wyżej wymienionych ćwiczeń. Jeżeli jesteś osobą totalnie początkującą lub po porodzie, rekonwalescencji lub bardzo długim okresie stagnacji to wybierz program Happy SPINE. Jeśli jesteś osobą, która jest średniozaawansowana, ale nie chce lub nie może skakać, to dobrym rozwiązaniem będzie program Perfect SHAPE.

Na jak długi okres otrzymuję dostęp do programu Fit Smoothie?

Program FitSmoothie dostępny jest przez 4 tygodnie licząc od daty zakupy.

Gdzie mogę kupić sprzęt treningowy wykorzystany w programie?

Sprzęt z którego korzystam pochodzi ze sklepu Forceband.pl i jestem z niego bardzo zadowolona. Znajdziesz tam zarówno potrzebne gumy jak i profesjonalne „szmatki” czyli slidery. W sekcji Potrzebny sprzęt znajdziesz dokładne wytyczne czego będziemy używać. Jeśli jesteś osobą początkującą to wystarczą Ci gumy o małym oporze (guma mini band i power band w kolorze żółtym). Kod napedzamydozmiany da Ci 10% zniżkę w wyżej wymienionym sklepie.

Po co potrzebuję do ćwiczeń szmatek i jakie mam kupić?

Szmatki (zwane bardziej profesjonalnie sliderami od slide – ślizgać) są świetnym narzędziem do mocnego zaangażowania przede wszystkim brzucha oraz CORE. Pozwalają naszemu ciału pracować w kilku płaszczyznach i stanowią ogromne wyzwanie dla naszych mięśni głębokich. Są doskonałym zamiennikiem podskoków, odciążają kolana i kręgosłup utrzymując jednocześnie intensywność treningu na wysokim poziomie. 

Sliderami mogą być zwykle szmatki, które używasz w domu do ścierania kurzu czy mycia podłogi. Ważne żeby dobrze ślizgały się po podłożu. Jeśli ćwiczysz na dywanie z powodzeniem możesz wykorzystać jednorazowe papierowe czy plastikowe talerzyki lub opakowania po płytach DVD.

Kup FIT SMOOTHIE

147,00 

Dostęp na 4 tygodnie