FATBURNER

spalacz tkanki tłuszczowej

Czy chciałabyś się pozbyć tkanki tłuszczowej z ud, pleców czy brzucha? Masz wrażenie, że treningi, które robiłaś do tej pory były nieskuteczne? Czujesz się nieatrakcyjnie i źle we własnym ciele? Chcesz zadbać o siebie bo widzisz jak praca zdalna nie sprzyja Twojej sylwetce? Chcesz spalić tkankę tłuszczową z brzucha, a nie widzisz efektów pomimo częstych ćwiczeń właśnie na tę partię? Chcesz mieć więcej energii i lepszą kondycję bez wychodzenia z domu? A może zwyczajnie chcesz coś zrobić dla siebie, zadbać o zdrowie i sylwetkę przy okazji świetnie się bawiąc?

Wiele kobiet przychodzi do mnie po poradę jakie treningi wybrać z miliona ogólnodostępnych (na przykład na Youtubie). Samo odszukanie treningu, a następnie wybranie odpowiedniego na dany dzień zajmowało im bardzo dużo czasu (bywało, że więcej niż zrobienie samego zestawu ćwiczeń).

Możliwe, że jesteś jedną z osób, które które nie chcą lub nie mogą skorzystać z profesjonalnej opieki trenera personalnego. Jednocześnie wciąż chciałabyś być pod jego opieką i czerpać korzyści z jego wiedzy.
Możliwe, że zwyczajnie nie lubisz i nie chcesz chodzić na siłownię, a mimo to chciałabyś EFEKTYWNIE ćwiczyć w domu z niewielką ilością drobnego i łatwo dostępnego sprzętu treningowego.

Największa część kobiet deklaruje, że naprawdę nie ma czasu na ćwiczenia! Trening na siłowni 2x w tygodniu? Przecież to minimum 4 godziny czasu wprost wyrwanego z kalendarza (2 godziny treningu plus czas poświęcony na dojazd). To właśnie dla takich kobiet stworzyłam swoje kolejny program fitness – FATBURNER – pogromca tłuszczu!

Każdy z treningów trwa nie więcej niż kwadrans! Zapewniam, że nie będziesz się nudzić, bo stanęłam na moich długich rzęsach, aby pozytywnie Cię zaskoczyć ciekawymi ćwiczeniami! Koniecznie kliknij w filmik u góry i zobacz co Cię czeka!

Kup FATBURNER

197,00 

Dostęp na 8 tygodni

Program składa się z:

 • Z 13 treningów typu HIIT – w tym znana i lubiana TABATA – z których każdy trwa maksymalnie 15 minut, ułożonych w przemyślany 8 tygodniowy plan, przez który przeprowadzę Cię krok po kroku.
 • W programie FATBURNER koncentrujemy się na spalaniu tkanki tłuszczowej, maksymalnym pobudzaniu metabolizmu oraz budowie ponadprzeciętnej kondycji.
 • Krótkiej sesji ćwiczeń rozciągających dołączonej do każdego treningu.
 • Osobnej rozgrzewki.

 

Potrzebny sprzęt

 • gumy mini band (żółta)
  Kup
 • gumy mini band (zielona)
  Kup
 • mata do ćwiczeń
  Kup
 • stabilne krzesło
 • butelka wody
 • dostęp do internetu
gumy mini band (żółta)
gumy mini band (zielona)
mata do ćwiczeń
stabilne krzesło
butelka wody
dostęp do internetu

Dla kogo jest kurs

Jesteś zagubiona w gąszczu miliona video treningowych ogólnodostępnych w sieci? Chcesz mieć dostęp do gotowego planu tak abyś mogła szybko i bez zastanawiania się wybrać trening na dany dzień?
Masz mało czasu i chcesz go maksymalnie wykorzystać na skuteczny trening? Szukasz urozmaiconych programów treningowych w czasie których nie tylko zadbasz o sylwetkę i kondycję, ale również będziesz się świetnie bawić?

Wiem, że nie każda kobieta może pozwolić sobie na trenera personalnego. Mam jednak takie marzenie żebyś poczuła się zaopiekowana choć w takim niewielkim wymiarze – otrzymując ode mnie dokładny plan, moją codzienną wirtualną obecność w Twoim domu oraz wsparcie, które nieustannie otrzymujesz ode mnie na blogu, Instagramie czy Facebooku.

„Nie mam czasu na trening” – to Wasza najczęstsza wymówka. Treningi, które proponuję trwają 15 minut dziennie – to tyle ile wieczorny prysznic (lub nawet mniej!).

„Nie potrafię niczego wybrać dla siebie w gąszczu ogólnodostępnych treningów” – treningi FATBURNER ułożone są w 6 tygodniowy plan, więc nie masz żadnych dylematów. Wystaczy, że wejdziesz na platformę i włączysz trening, który przewidziałam dla Ciebie na dany dzień.

„Mam za mało miejsca w domu” – jeżeli dysponujesz przestrzenią 2-2m2 to jesteś w stanie zrobić każdy trening z programu.

„Nie chcę inwestować dużych pieniędzy z sprzęt treningowy. Poza tym nie mam go gdzie trzymać” W programie wykorzystałam 1 gumę mini band, którą kupisz za około 9,90 np tu: Taśma do ćwiczeń Mini Bands PREMIUM 0,5mm (opór lekki) – 50 cm. Jeżeli zastosujesz mój kod: napedzamydozmiany to otrzymasz ją 10% taniej. Dodatkowo używamy maty, ale to wydatek na lata, który wykorzystasz do każdych ćwiczeń.

„Nie stać mnie na treningi online” Mój program treningowy FATBURNER to koszt jednego treningu personalnego z trenerem.

„Nie mogę wykonywać ćwiczeń z podskokami” W programie każde ćwiczenie zawierające podskoki ma swój „nieskoczny” odpowiednik.

„Nie jestem wystarczająco wysportowana” Program FATBURNER przygotowany został dla osób co najmniej średniozaawansowanych o minimum 3-6 miesięcznym regularnym stażu treningowym. Zobacz przykładowy trening, który udostępniłam dla Ciebie bezpłatnie, żeby przekonać się na czym to polega.

„Żeby spalić tłuszcz nie wystarczy ćwiczy 15 minut dziennie – trzeba biegać lub chodzić na siłownię”
Żeby tracić tłuszcz trzeba spalać więcej kalorii niż się przyjmuje. Przećwicz gratisowy trening i zobacz co się stanie. Zadyszka i pot zalewający oczy są najlepszą rekomendacją.

„Nie mogę się zmotywować do ćwiczeń w domu”
Jeżeli będziesz konsekwentna to szybko ujrzysz pierwsze efekty ćwiczeń, a to (słowo daję!) najlepszy motor napędowy!

Oczywiście nie poćwiczę za Ciebie.
Oczywiście nie zorganizuję czasu na ćwiczenia za Ciebie.

Ale wykorzystałam swoją całą wiedzę z dziedziny treningu, a także ponad 10 letnie doświadczenie instruktorki fitness i trenera personalnego i opracowałam 6 tygodniowym plan, który pomoże zrealizować Ci Twoje cele. Zrobiłam to za Ciebie. Ty już nie musisz nad tym myśleć.
Wystarczy, że się przebierzesz i naciśniesz PLAY!

Czy muszę być wysportowana żeby wziąć udział w programie?

Program FATBURNER jest programem treningowym dla kobiet o co najmniej średnim poziomie zaawansowania, o minimum 3-6 miesięcznym regularnym stażu treningowym. Zobacz przykładowy trening, który udostępniłam dla Ciebie bezpłatnie, żeby przekonać się na czym to polega.

Czy w programie występują podskoki?

Tak, ale większość ćwiczeń, w których wykorzystałam podskoki ma swój „nieskoczny” odpowiednik, który pokazuje się w górnym rogu ekranu.

Jakie gumy potrzebuję do FATBURNER?

W programie korzystam z gum mini band o lekkim i średnim oporze. Opór gum mini band to odpowiednio: guma żółta: 0,5 mm i zielona 0,7mm.  Jeśli dopiero rozpoczynasz treningi z gumami to możesz pozostać przy gumach o mniejszym oporze. Moje gumy pochodzą ze sklepu Forceband.pl i z kodem: napedzamydozmiany otrzymasz na nie 10% zniżki.

Na jak długi okres otrzymuję dostęp do programu FATBURNER?

Program FATBURNER jest dostępny przez 8 tygodni licząc od dnia zakupu.

Chcę schudnąć tylko z brzucha. Czy ten program jest dla mnie?

To z jakiej części ciała organizm będzie korzystał z tkanki tłuszczowej podczas ćwiczeń to nigdy nie jest kwestia samych ćwiczeń tylko płci, gospodarki hormonalnej czy genów. To, co my możemy zrobić w tej kwestii to ćwiczyć intensywnie angażując możliwie najwięcej mięśni w danym ćwiczeniu, a to właśnie robimy w tym programie

Kup FATBURNER

197,00 

Dostęp na 8 tygodni